בר מצווה

טיולי בר מצווה – אאוט, חגיגות בר מצווה מושקעת –  אין. במקרה ונעדרתם מכדור הארץ במשך השנתיים האחרונות, נעדכן אותכם שוירוס קטלני ומסתורי השתלט על כדור הארץ, איים על כולם וגרם לזה שכל אירוע אפשרי התבטל. לקחו לנו את הנסיעות לחו"ל, את המפגשים המשפחתיים ואת שאר ההנאות הקטנות והגדולות של החיים.

כולנו צפינו בטלוויזיה בכתבות על ילדים שהגיעו לגיל מצוות ולא קיבלו כלום – לא טיול לחו"ל ולא אירוע משפחתי מושקע. אם אנחנו לא רוצים לגדל פה דור שלם, שלא יודע דבר על בר מצווה, מוטב לעשות משהו בקשר לזה עכשיו, כאשר כבר ניתן לחגוג אירועים משפחתיים, אפילו אם מדובר באירועים משפחתיים מצומצמים יותר מהרגיל ולחזור לזה בשיא הכוח.

הגענו לפקטורי אירועים, להתייעצות קטנה מה חוגגים, איך חוגגים ובעיקר למה חשוב כל כך לחגוג את בר המצווה. אז אם אתם מאזור חיפה, קריות, נשר – התמזל מזלכם – יש לכם אחלה מקום לחגוג בו אירועים משפחתיים ואירועי חברה למיניהם. כי אם חוגגים, אז מוטב לחגוג בגדול.

 למה כל כך חשוב לחגוג בר מצווה?

אנחנו באמת ובתמים סבורים, שמדובר באירוע שיש צורך לציין ולחגוג. אחרי שנוכחנו בכמות אדירה של אירועים כאלה, נאמר לכם, שמדובר במעמד מרגש ומיוחד, ללא שום קשר לזיקה דתית של המשפחה.

החשיבות טמונה גם בפקטור הפסיכולוגי, שכן מציינים את הפיכתו של ילד לנער ואת האחריות שמוטלת עליו מרגע זה ואילך. כל זה תורם לביטחון עצמי גבוה יותר של חתן בר המצווה, בנוגע לחייו שלו.

בנוסף לזה, חשיבות של התכנסות משפחתית היא גדולה וחשובה – וזה בתורו עוזר לנו להקנות לילדים את ערך המשפחתיות – ערך עליון.

 טיול או אירוע – מה עדיף?

בעיקרון, אם ישנה אופציה לשלב בין שני הדברים, אז מדובר ב – win win situation. הטקס, שאחריו מגיע האירוע מציין את המעמד בעיני המשפחה, החברים והילד עצמו. לעומת זה, הטיול של בר מצווה, זו דרך נפלאה לזמן איכות משפחתי או זמן איכות בין אב לבנו, משהו שיקר ערך לא פחות. מדובר באפשרות נדירה ליציר חיבור מיוחד, שנייה לפני שהילד שלכם הופך להיות בוגר ועצמאי מדי ומעדיף לבלות רק עם החברים שלו.

 איך לחגוג נכון?

אין דבר כזה נכון או לא נכון, יש דבר כזה – מה שמתאים לכם כמשפחה. אירוע יכול להיות מצומצם יותר או רחב יותר, לכלול הופעה של חתן בר המצווה או להיות מוקדש לקונספט מסוים, לפי תחום התעניינותו של הילד.  

ב- פקטורי אירועים מקשיבים לכם ומשתתפים איתכם בויז'ין שלכם בנוגע לאירוע. אתם צודקים – ייעוץ והכוונה כלולים בעניין, אך בסופו של דבר מי שצריך לצאת מרוצה מהאירוע הם אתם כמשפחה וחתן בר המצווה בעצמו. בכל זאת התכנסנו כאן לכבודו היום.

Youth Hanging out at Night Club
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום!
איך אפשר לעזור לך?
Call Now Button דילוג לתוכן