אירועים עסקיים

כמה חיכינו לרגע, שבו נוכל לחזור וליהנות מכל ההטבות שיש למקום העבודה שלנו להציע לנו, בדיוק כפי שהובטח לנו כאשר התחלנו לעבוד. אירועי חברה, טיולי גיבוש ושאר פינוקים נלווים ומרגשים.

והנה, כעבור שנתיים לא פשוטות בכלל וקורונה שעדיין נוכחת בחיינו, כבר מתחילים לראות אי שם את האופק. אם כבר מזמן שכחתם איך עושים אירוע חברה מוצלח, אז אין סיבה לדאוג – אנחנו כאן לרענן לכם את הזיכרון ולהזכיר, מה הקריטריונים לאירועי חברה מוצלחים.

 אירוע חברה מוצלח

אירוע חברה מוצלח, בין אם הוא מתקיים באזור חיפה או בכל אזור אחר בארץ, זה אירוע שבו הצלחנו לקחת בחשבון את העניין, שאומנם מדובר בעובדי חברה אחת, אך מדובר באוכלוסייה שהיא לאו דווקא הומוגנית. מה זה אומר מבחינתנו? שישנו צורך להתאים את האירוע לכלל העובדים ולחשוב על פעילויות שיכולות לעניין את כולם בסופו של דבר.

איך זה ייראה במציאות? ניתן לשלב בין מוזיקה קצבית לבין מופע סטנד אפ או להביא קייטרינג שישלב כמה כיוונים קולינריים ולא רק כיוון אחד.

מה שחשוב, זה להימנע מסוג בידור אחד בלבד, למעט מקרים שמדובר בכיוון ספציפי של חברה – דוגמת אירוע מוזיקלי לעובדי חברת הפקה.

 

 אירוע חברה מוצלח – היכן?

אז נכון שיש לנו מחשבה בראש, שכל אולמות אירועים טובים באמת נמצאים במרכז הארץ, אבל אין זה נכון בכלל. גם באזור הצפון, כמו קריות או נשר, ניתן למצוא מקומות שיארחו אותכם ואת אירוע החברה שלכם בצורה המיטבית ויספקו לכם חוויה מרשימה,  מבלי שהיה לכם צורך להרחיק עד מרכז הארץ.

 

 הטרנדים באירועי חברה

בניגוד לאירועים דוגמת חתונות ובר ובת מצוות – אירועים שלרוב מושפעים מטרנדים עכשוויים של עולם הבידור, הטרנד היחיד שחשוב לקחת בחשבון באירוע חברה, זה מי הם עובדי החברה, למה הם יתחברו ולמה פחות.

אולי, מדובר באנשים שחולמים על ערב קריוקי מאז ומתמיד. אולי הגרלות למיניהן. אולי משחקי חברה ואולי בכלל מופע סטנד אפ מוצלח.

 

 החשיבות של אירועי חברה

מבלי לנסות ולהישמע רציניים מדי, נאמר שישנה חשיבות גדולה מאוד לאירועי חברה במסגרת העבודה. ולא, לא רק בגלל שזה הובטח לעובדים בחוזה העבודה. שגרת העבודה היומיומית היא שוחקת ולעיתים אין באמת חשיבות לכמה העובדים אוהבים את מקום העבודה שלה – הם עדיין ירגישו ירידה בהתלהבות וכיוצא מזה, גם ירידה בפרודוקטיביות. זה אפילו הפך להיות יותר משמעותי עכשיו, אחרי שנתיים של חוסר וודאות, סגרים וחוסר יכולת להתנתק מדאגות הקבועות והרגילות. לכן, חשיבות אירועי חברה הוכפלה במציאות שלנו.

ב- פקטורי אירועים , יודעים מה חשוב באמת ומה פחות, קשובים אליכם ולבקשות שלכם ויודעים לכוון אותכם אל עבר אירוע החברה המוצלח ביותר שרק ניתן לדמיין. כי זה מה שקורה כאשר פונים למומחים בתחום – ההצלחה מובטחת.

 

אירוע חברה הוא דרך נהדרת להביע הערכה לעובדי החברה היקרים, והוא בעל ערך רב למרקם החברתי והארגוני שלכם.

בעידן בו אנחנו חיים, חברות רבות השכילו להבין שהנכס החשוב ביותר שלהן הוא המרכיב האנושי – עובדי החברה. ההון האנושי הוא משאב חשוב שיש לטפח אותו וליצור עבורו סביבת עבודה טובה, ומסגרת חברתית נעימה גם מחוץ לשעות העבודה. 

מחקרים רבים הוכיחו כי עובד מרוצה יעיל יותר משמעותית למעסיק, וצוות מגובש הוא קרקע פורייה להישגים עסקיים. אירוע חברה מושקע מהווה עבור העובדים בריחה משגרת היום-יום, מכניס מימד של הנאה גם לסביבת העבודה ותורם רבות לגיבוש הצוות וליחסים בין העובדים לעמיתיהם ובין העובדים למנהליהם.

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום!
איך אפשר לעזור לך?
Call Now Button דילוג לתוכן